Тріумф Спорт - Про компанію

"Тріумф Спорт" - компанія, яка успішно розвивається, з 2007 року займається продажем спортивної та корпоративної атрибутики, а також надає виробничі послуги великій кількості клієнтів. У нас працює кваліфікований персонал технологів, які відмінно знають свою справу, успішних менеджерів, які знають продукцію та враховують не лише побажання клієнтів, але й підбирають оптимальний варіант для кожного замовника.

Виставковий стенд (кубки)Статуетки і постаментискляні призи

Ми здійснюємо виробництво сувенірної продукції різної складності. Виробляємо як спецзамовлення, так і продукцію масового споживання, що дозволяє зробити наше підприємство багатофункціональним.

Мета компанії: якісне обслуговування клієнтів і подальша співпраця з ними, яка будується на взаємодовірі та професіоналізмі.

кубки престижМенеджер компанії-Анна КовальчукМеталеві призи та нагороди

У нашій організації можна замовити великий асортимент рекламно сувенірної продукції та нагородної атрибутики: кубки, статуетки, медалі, призи, дипломи, значки і т.п. А також внести свої корективи в дизайн стандартних виробів або ж здійснити індивідуальне замовлення ексклюзивної продукції.

Організація "Тріумф Спорт" зі свого боку може гарантувати Вам якісне виконання замовлень, своєчасну доставку продукції в Ваше місто транспортною компанією на вибір.

У нас в офісі знаходиться сучасна виставка з широким асортиментом продукції. Більш повний асортимент можна побачити на сайті, ми також можемо надати електронний каталог.

З повагою, колектив компанії "ТРІУМФ СПОРТ"!