Виготовлення значків

Відомий здавна аксесуар з'явився задовго до становлення сучасного суспільства. Згадки про них зустрічаються в джерелах, що датуються різними епохами. Функціональна особливість цих нагрудних атрибутів полягає в позначенні приналежності суб'єкта до якої-небудь групи, а також їх приурочують до значимих подій.

Існує особлива наука, що займається вивченням історії виникнення, значення символіки значків і інших їх особливостей, і називається вона фалеристикою. Ту ж назву носить і галузь колекціонування цих відзнак. Якщо це дійсно оригінальні, рідкісні та стародавні значки - ціна виробу може бути захмарною. Такі екземпляри можна зустріти не тільки в приватних колекціях, а й у музеях, так як вони мають велику історичну та культурну цінність і значимість в якості предмета мистецтва. 

Ще в древні часи, були введені в ужиток особливі відмітні знаки, за якими можна було визначити професію людини, особливо це стосувалося ремісників. З розвитком суспільства область їх застосування значно розширилася, але, тим не менш, до цих пір співробітники багатьох успішних корпорацій носять значки з логотипом компанії, в якій працюють. Те ж стосується і спортсменів, в арсеналі яких чимало різноманітних значків, що залишилися від пройдених етапів їхньої спортивної кар'єри. 

На сьогоднішній день виготовлення значків досягло значних масштабів і здійснюється не тільки державою, а й приватними особами та підприємствами. 

Хоча видове різноманіття вражає своїм розмахом, але якщо неможливо підібрати виріб, який буде відповідати всім запитам клієнта, то в такому випадку варто скористатися унікальною послугою виготовлення металевих значків і значків з інших матеріалів, яку надає наша компанія. 

Що стосується виробництва таких аксесуарів, то ми використовуємо нові технології та обладнання, за допомогою яких створюємо якісний продукт різних форм, розмірів, кольорів і цінової категорії. Методи виготовлення різняться в залежності від використовуваних матеріалів. У своєму виробництві ми використовуємо такі технології як лиття, штампування, хімічне травлення та інші сучасні методики. Кожен виріб піддається ручному доопрацюванню, яке здійснюється досвідченими фахівцями і дозволяє виправити будь-які похибки виробництва, щоб надати виробу досконалого зовнішнього вигляду. В якості декоративного покриття значків використовуються гальванічні нікель і золото, а для фарбування - кольорові емалі і лаки високої якості. 

Важливо враховувати, що від обраної технології безпосередньо залежить не тільки ціна виробів, але і час їх виготовлення. Так, найбільш дорогим, складним і тривалим у виробництві є лиття. Лиття дозволяє створювати значки будь-якої складності і форми, які по праву вважаються виробами VIP класу. Тому при замовленні виготовлення продукції потрібно завчасно підійти до цього питання, щоб наші фахівці встигли підготувати Ваше замовлення, вклавшись в строк. 

Особливою популярністю серед замовників користуються металеві значки завдяки їх ексклюзивності і презентабельності, а значки з об'ємною наклейкою і закатні значки втілюють ідеальне поєднання простоти, зручності і ціни. 

Продаж значків на сьогоднішній день зростає у зв'язку зі зростаючим попитом на подібні вироби. Тому купити значки в такому місті як Київ не становить абсолютно ніякої проблеми. Широкий асортимент дозволяє задовольнити запити запеклих колекціонерів і тих, хто бажає купити спортивні значки або замовити виготовлення значків, брелоків та інших сувенірів з корпоративною символікою.