Кепки

ФУТБОЛЬНА ФОРМА / КЕПКИ / ФУТБОЛКИ / НАМЕТИ


Кепки, як спортивний атрибут, з'явилися багато років тому, і спочатку використовувалися гравцями під час бейсбольних матчів. Головний убір з козирком, дозволяв захистити обличчя гравця від яскравого сонця. Завдяки цьому він отримав назву бейсболка. Читати далі...

Пізніше бейсболки стали носити вболівальники спортивних команд однойменної гри, як символ приналежності до вболівальників того чи іншого клубу. Оскільки, кепка виявилася зручним винаходом, все більша кількість людей стали її носити під час відпочинку або кожен день.

Навіть ті, хто не носить кепки в побуті, використовує цей атрибут для захисту від пекучого сонця на відпочинку або під час тривалого перебування на відкритій місцевості.

Сьогодні бейсболки мають кілька різновидів, так можливо купити кепку з регульованою застібкою (металева, пластмасова або липучка) або без неї, пятіклінку або шестиклинки, різних забарвлень, однотонні і з різних шматків тканини, зшитих між собою.

Також кепка набула не тільки спортивне призначення, вона є обов'язковим атрибутом артистів і прихильників хіп-хоп або реп-культури.

Кепки одягають дітям для захисту від сонця, а також випускаються бейсболки для дівчат. Бейсболки для дівчат можуть бути розшиті стразами або бісером, також використовуються елементи вишивки та нанесення малюнків (квітів, метеликів і іншого). А останнім часом з'явилися кепки, пошиті з утепленого матеріалу або з вовняних тканин, призначені для носіння в холодну пору року (наприклад, взимку).

Все частіше кепки використовують у рекламних кампаніях і під час промо акцій, а також як елемент корпоративної культури компаній. Кепки можуть бути декоровані нанесенням зображення (технології термотрансферний і шовкотрафаретний друку), логотипу і назви компанії або ж застосовується вишивка. Бажано здійснювати пошиття бейсболок з тканини підходящої під корпоративні кольори фірми або ж нейтрального кольору. Для пошиття використовують як натуральні тканини (бавовняні, джинс або котон), а також синтетичні.

Кепку, як елемент корпоративної атрибутики, можна доповнити футболкою або вітровка з логотипом компанії.