Значки, металеві значки

ЗАКАТНІ ЗНАЧКИ (ПОЛІГРАФІЧНІ) / ЗНАЧКИ З ЛІНЗОЮ / МЕТАЛЕВІ ЗНАЧКИ


Значки металеві, носій інформації високоякісні емалі і лаки. Значок має два рівні, поглиблення забарвлюється, а виступаючі елементи мають колір металу - золотистий або сріблястий. Виготовлення металевих значків, триваліший процес. Ці значки являються вищого класу, а виготовляються вони трьома популярними технологіями - штампування, литво, труїть. Найшвидший і доступніший вид значка це значки труїть, далі йдуть значки штамповані (карбовані значки), це вид значка краще всього замовляти великими накладами від 500 штук і більше. Литі значки це VIP значки, їх виготовлення триваліше і вартість вища, але якість значка відмінна. Значок передає в усій повноті форми потрібного логотипу. Читати далі…

Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
12


Трохи про значки

Сьогодні значки є солідним атрибутом свята, торжества або ж це рекламний елемент. Але так було далеко не завжди, на зорі свого існування значки були зовсім іншими, не менш цікавими. Отже, який же шлях в історії пройшли значки?

Наскальні значки

Перш за все, значки існували з початку появи писемності у кам'яного людини. Коли, щоб якось спілкуватися, а також залишити пам'ять про себе і важливі факти про існування в небезпечному світі, стародавні люди малювали наскальні значки. Зазвичай ці значки зображувалися на стінах і стелях печер, тобто туди, куди міг дотягнутися людина. Масштаби цих малюнків були непропорційні, проте вони настільки вражаючі, що неможливо повірити, що вони були зображені так давно. Цікавим фактом є те, що значки тварин і людей в основному не статичні, а перебувають у русі.

Щоб вирізати в камені такі значки були потрібні досить гострі інструменти, а зробити було їх непросто. Також значки зображувалися на таких поверхнях як бивні, кістки і рогу. Все це цінувалося в стародавньому суспільстві і використовувалося в побуті як посуду або ж якихось пристосувань. Відомий також такий метод, як малювати значки на вологій глині, який, проте, давав менш довговічні результати.

Щоб намалювати значки використовувалися такі природні барвники як охра - для жовтих, червоних і коричневих відтінків, а окис марганцю і деревне вугілля - для темних кольорів. В'язкою речовиною виступала вода, іноді жир.

Неймовірно, що деякі подібні значки настільки чітко зображають тварин, що по них можна визначити їх вигляд і навіть підвид. Найбільш часто значки відтворювали тварин, а саме коней, бізонів, мамонтів і носорогів. Унікальними вважаються значки, що зображують риб, змій, комах, птахів і різні рослини.

Значки в пустелі

Захоплюючими представляються також значки, що знаходяться в пустелі Наска, вони нараховують вже більше двох тисяч років. Ці значки мають містичне походження, і нікому насправді невідомо хто їх намалював. У пустелі зустрічаються найрізноманітніші значки, але мотиви їх схожі. Це або різні істоти і речі, або геометричні малюнки. Вони настільки величезні, що досягають десятків і сотень метрів в довжину. Є кілька версій щодо їх природи - ці значки використовувалися для астрономічних ритуалів, вони були зроблені для інопланетян, і вони були створені самими прибульцями.

Одна з особливостей, яку мають значки Наска - це те, що вони виконані суцільною лінією, яка не перетинається. Захоплююче враження справляють ці значки при погляді з висоти, адже вони тягнуться по складному нерівному рельєфу, але візуально зберігають прямолінійну конфігурацію, хоча для спостерігача з землі вони перекручені.

Однак найбільша загадка так і залишається нерозгаданою - як їх зробили і саме головне навіщо? Значки - символи народів світу.

Не можна не розглянути також значки в ракурсі народної творчості та побутових оберегів. Про них можна говорити годинами, бо їх дійсно багато. У кожної народності значки дещо інші, але в цілому вони зберігають загальний початковий архетип.

Значки здавна були насправді дуже значущими і їх застосовували повсюдно для всіх випадків життя. Наприклад, найпоширеніші значки - з округлими вигинами і плавними обрисами, застосовувалися як символ води для нормалізації балансу рідини в тілі людини, емоційної стійкості.

Зубчасті сонячні значки з гострими краями і візерунками були символом вогню, і використовувалися тими, кому не вистачало в житті рішучості, сміливості й енергійності. Ромби - це значки землі, вони використовувалися для працьовитості, наполегливості і практичності. Значки у вигляді решітки були символом неба, допомагали в полюванні і взагалі давали всілякі блага. Зараз їх використовують для удачі в бізнесі.

Ще одні поширені значки - це єгипетські хрести, "анкх", які служать талісманом здоров'я і довголіття. Значки лабіринти застосовують для виходу зі складної ситуації, пошуку відповідей на складні питання, знаходження свого місця в житті. А ось значки у вигляді долоні захищають від пристріту і псування і приносять щастя в сім'ю. Загалом, можна помітити, що всі значки мають своє застосування і несуть своє неповторне вплив на людину. Тому дуже важливо знати, яку інформацію таять в собі ті чи інші значки, перш ніж носити їх.

Значки в писемності

Ще одним цікавим видом є значки, які використовуються в писемності. По суті, всі букви в будь-якому алфавіті і є значки, які одного разу придумали люди і наділили їх своїм значенням. І не просто якимось, а саме таким, який найбільш повно відповідав їх суті. Наприклад, значки корабля означали корабель, а значки хвилястих ліній відповідно воду. Пізніше, різноманітні значки малюнки, що позначають одне слово, були замінені на один значок. Так, буквою А була голова бика, буквою Б - будинок, який називався бет. Так з'явився перший алфавіт. Він кочував по світу, і кожна народність трохи модифікованого початкові значки, вносячи в них свої корективи. Але і зараз залишаються племена, які використовують їх такими, якими вони були колись, тобто у вигляді малюнків.

Сучасні значки

Зараз же значки отримали нове застосування у вигляді почесного символу. Однак і на сьогоднішній день значки бувають самі, що ні на є різноманітні - військові, корпоративні, рекламні, дитячі, вітальні.

Можна детально розібрати кожен з видів. Наприклад, військові значки - їх вручають за військові заслуги відважним солдатам, а також командирам в армійській частині. Військові значки в основному зображують зірки, орлів, солдат, булаву, мечі. Такі значки використовуються як символ певного війська - повітряного, десантного, залізничного, або діяльності - снайпер, учасник бойових дій, прикордонник, або просто почесні - відмінник прикордонної служби, борг і честь, і т.д.

Корпоративні значки вміщають логотип компанії, посаду службовця та його ім'я. Такі значки допомагають у роботі з клієнтами, яким простіше орієнтуватися в персоналі, і знати до кого, можна звернутися, і з якого питання. Корпоративні значки - це також імідж і стиль компанії. Кожна поважаюча себе фірма має свої оригінальні значки, які підкреслюють індивідуальність компанії.

Рекламні значки. Їх, мабуть, найбільше. Їх використовують, щоб привернути увагу покупців до своєї продукції. Такі значки можуть роздавати на акціях і різних заходах, а також вручати при купівлі товару. Рекламні значки роблять цікавими, яскравими і вражаючими, щоб людині подобалося їх розглядати і носити на видному місці. Так вони акцентують увагу власника, а й інших людей на конкретному продукті.

Дитячі значки дуже милі і забавні. Найчастіше це значки з тваринами - кошенятами, курчатами, цуценятами, а також з героями мультфільмів і дитячих серіалів. Такі значки дуже подобаються дітям, і вони із задоволенням їх носять.

Як можна помітити, значків безліч, залишається тільки вибрати значки, які більш кращі.

Текст Н.А.