Статуетки, продаж статуеток

СТАТУЕТКИ ПЛАСТИКОВІ / СТАТУЕТКИ КЕРАМІЧНІ / ПОСТАМЕНТИ / СТАТУЕТКИ НА ПОСТАМЕНТАХ


Статуетка це скульптура малих форм, вона заввишки не більше 80см і завдовжки не більше за один метр. Зараз статуетки стали досить таки популярні і є оптимальним подарунком або призом, за які або досягнення. Різноманітність статуеток вражає і про це складно не сказати. Читати далі…

Дуже популярні фігурки Нецке в Японії, як твір декоративно-прикладного мистецтва, та  продаж статуеток такого роду зараз досить активна. У стародавні часи були популярні тотеми, так звані фігурки тварин або природних явищ. Зараз дуже популярні пластикові статуетки й статуетки металеві, де зображені різні види спорту або мистецтва. Таким чином, статуетки легко можна підібрати для людей будь-якого роду занять, захоплень і професій.

Найбільша різноманітність статуеток в класі спортивних, тут можна зустріти різні їхні різновиди, відповідно до виду спорту. Не менш великим є клас, присвячений статуеткам тварин, серед яких можна зустріти, так би мовити класичні статуетки собак, і більш рідкісні, наприклад, свиней.

Продаж статуеток зараз досить активний. Дуже популярні фігурки статуетки Нецке в Японії, як витвір декоративно-прикладного мистецтва. У древні часи були популярні тотеми, так звані фігурки тваринних або природних явищ. Зараз дуже популярні пластикові статуетки і статуетки металеві, де зображені різні види спорту або мистецтва.

Статуетка Ніка, приміром, була створена колись скульптором Сергієм Микульским, але статуетку тоді не знали під цим ім'ям. Назва - Ніка з'явилося тільки тоді, коли перепробували безліч варіантів, до речі, одна з назв звучала як "Крила Рад", добре, що ця назва відпала. У нас Ви можете купити статуетки, не докладаючи у виборі особливих зусиль. Також на замовлення, ми можемо виготовити статуетки з металу повністю.

Не менш популярною є і статуетка Оскар, її теж можна прирахувати до низки універсальних статуеток.

Продаж статуеток є одним з головних напрямків в нашій компанії. Завдяки широкому асортименту, на сьогоднішній день у нас, можна, купити статуетки до будь-якої події, будь то спортивні змагання, музичні, танцювальні, театральні та інші конкурси. Також на замовлення, ми можемо виготовити статуетки з металу за індивідуальним макету, з урахуванням різних побажань.


Статті про статуетки

Статті про статуетки