Прапорці, прапори, вимпела

ВИМПЕЛА / ПРАПОРИ / ПРАПОРЦІ


Прапорці, прапори, вимпели - оперативне виготовлення на замовлення. Прапор - полотнище правильної геометричної зазвичай прямокутної форми, що містить будь-яку спеціальну забарвлення. Прапори зазвичай піднімаються на флагштоках. Прапорці це не великі прапори або прапори в мініатюрі. Їх використовують на демонстраціях, на автомобілях, і вони можуть стояти на підставках на столі як пам'ятний сувенір. Далі...

Прапорці настільні. Прапорці з'явилися досить таки давно, відомо, що ще племенами використовувалися шкури з різними малюнками в якості прапорів для відмінності серед інших племен. Найперші прапори в такому вигляді, як ми їх знаємо сьогодні з тканини з'явилися в Китаї в 1100 році до н.е. Прапори були у військ, знаті і королівських сімей. Самим першим державним прапором є прапор Данії, який з'явився в 1219 році.

Флажки настільні.Існує ціла наука, яка вивчає історію появи прапорів, їх розвиток і різновиди - вексилології. Незважаючи на те, що сьогодні зустрічається такий різновид прапорів як прапорці, однак дана наука їх не вивчає. Це пов'язано з тим, що прапорці з'явилися не так давно і не несуть в собі особливої ​​історичної цінності, адже їх поява пов'язана з розвитком реклами в усьому світі.

Прапорці та прапори можуть виготовлятися різними способами, для чого використовуються різні технології. Варто зазначити, що від вибору технології безпосередньо залежить підсумкова вартість виробів. Прапори і прапорці можуть бути пошиті на замовлення з певної тканини або ж проводиться із стандартних заготовок тканини, на які згодом робиться нанесення малюнка. Прапори і прапорці країн.

При замовленні прапорів, дуже важливо враховувати, те місце, де будуть розміщуватися вони - у приміщенні або на вулиці. Так для того, щоб добитися ефекту, коли прапор майорітиме на вітрі, краще всього використовувати матеріал - прапорна сітка, оскільки він досить легкий, і стійкий до погодних змін. Для приміщень самими популярними матеріалами для прапорів є атлас, габардин, креп-сатин. Оскільки прапорці, як правило, замовляють для їх подальшої роздачі великій кількості людей на різних акціях, то в даному випадку, краще віддати перевагу недорогим прапорцям. Такими є прапорці, виготовлені з тонкого атласу з нанесенням на них потрібного зображення за технологією сублімації. Також досить часто замовляють паперові прапорці.


Статті про сувенірну продукцію

Статті про сувенірну продукцію