Брелоки, виготовлення брелоків

ПЛАСТИКОВІ БРЕЛОКИ / КОРПОРАТИВНА ЛІНЗА / ЗІ ВСТАВКОЮ, ЩО КРУТИТЬСЯ / МЕТАЛЕВІ БРЕЛОКИ / БРЕЛОКИ ІЗ ПЛАСТИЗОЛЮ / ШКІРЯНІ БРЕЛОКИ


Широкий вибір брелоків, брелоки можуть бути виготовлені за допомогою різних технологій, а також мають стандартні форми. Наша компанія здійснює виготовлення брелоків для різних сфер застосування. Також досить великий асортимент стандартних (вже готових) брелоків ви можете побачити в каталозі. Найдорожчі брелоки це пластикові, а найдорожчі брелоки це литі. Ви можете замовити брелоки на будь-який смак, в каталогах Ви можете визначитися з якості та вартості. Виготовлення брелоків на заказ вимагає часу, але стандартні брелоки є на складі.  Читати продовження тексту...

Виходячи з вище згаданого, брелоки можна виділити у дві великі групи - перша, брелоки стандартних форм і розмірів, і відповідно друга, виготовлення брелоків за індивідуальними замовленнями. Природно відповідно до цього ділення, брелоки у свою чергу діляться на менші групи, наприклад, залежно від матеріалу, власне з якого і здійснюється виготовлення брелоків. Так, існують брелоки з натуральних матеріалів - хутра, тканини, дерева, шкіри, металу, каменю та інших; а також з штучних матеріалів - замінника шкіри, пластизолі, пластика і т.п.

Окремої уваги заслуговують брелоки функціональні, тобто в одному виробі поєднується одночасно кілька корисних функцій. Так великого поширення набули останнім часом брелоки, суміщені з наступними функціями - компасами, сантиметрами, ліхтариками, відкривачка для пива, флешками, і багатьма іншими. Для всіх брелоків без винятку передбачається певний спосіб брендування. У випадки індивідуального виготовлення брелоків, вже безпосередньо в самому макеті включено необхідне зображення або ж слоган. Зовсім інша річ брелоки стандартні, оскільки залежно від того, з якого матеріалу виготовлені брелоки, підбирається методика для нанесення зображення. У деяких стандартних (готових) брелках передбачається місце для логотипу, наприклад посадочне місце для "шильди", наприклад, у вигляді об'ємної наклейки або металевою шильди. У пластикові брелоки, також передбачається вставка поліграфії з необхідною інформацією.

Брелоки для ключів, необхідна річ, яка може зустрічатися у повсякденному житті кожної людини. У кого-то, є тільки один брелок на зв'язці ключів, а хтось має в'язку брелоків на колечку з одним ключем. Все залежить від смаків та професійної діяльності людини.

Брелоки також підходять для корпоративної атрибутики, адже кожному співробітнику організації приємно бути причетним до чогось грандіозного і розвивається, тому-то керівники і замовляють брелоки зі шкіри, шкірозамінника, металу, дерева, пластизолі, із застосуванням гравіювання на поверхні або тиснення. Ці вироби мають свою маленьку хитрість, адже завдяки їй, можна легко прорекламувати організацію, або окремо її послуги, а, як відомо, реклама зайвою не буває.

Виготовлення брелоків і час, який потрібно на їх виробництво, безпосередньо залежить від того, який саме матеріал вибрав замовник для цього виду брелка і які послуги він замовив додатково. Приміром, брелоки із пластику, дерева або пластизолі, можуть бути в наявності на складі, і не потрібно чекати їх виготовлення.

Наша організації знаходиться в Києві і щоб замовити виготовлення брелоків, потрібно тільки мати макет брелока або логотип, який повинен мати в собі брелок, або ви можете вибрати стандартні брелоки на сайті під гравіювання або інше нанесення.


Статті про сувенірну продукцію

Статті про сувенірну продукцію