Нагороди, призи, сувеніри

МЕТАЛЕВІ ПРИЗИ І СУВЕНІРИ / СКЛЯНІ ПРИЗИ / КРИШТАЛЕВІ ПРИЗИ / ПРИЗИ З ДЕРЕВА / НАГОРОДНІ ТАРІЛКИ / АКРИЛОВІ ПРИЗИ ТА СУВЕНІРИ


Призи, сувеніри, нагороди це невід'ємний атрибут процвітаючої організації, відмінний подарунок співробітникам і партнерам. Читати далі…

Приз - сувенір або цінна нагорода за перемогу в конкурсі або змаганні. Призи бувають різних видів. Самі ексклюзивні призи це металеві призи, виготовлені на замовлення. Їх називають ще як VIP призи і виготовлення цих призів досить трудомісткий процес, оскільки вони робляться по індивідуальних замовленнях і не великими накладами. Основа призу камінь, сам приз зазвичай виготовляється з кольорового металу, технології виготовлення, литво і фотогравірування, також фрезерування і подальша обробка і поліровка. Металеві призи покриваються гальванічним золотом або нікелем. Додаткові елементи в призі можуть бути виготовлені методом карбування (штампування).

Нагорода - офіційний почесний знак, що видається за заслуги, відмінності, на знак вдячності за що-небудь. До нагород відносять: ордени, хрести, медалі, нагрудні знаки, кубки і відзнаки.

Нагороди, виготовлені на індивідуальних замовленнях за допомогою різних технологій, - литво, карбування (штампування), фотогравірування. А також скляні нагороди і кришталеві нагороди.

Назви орденів, медалей, нагород, нагрудних знаків, що не поєднуються синтаксично з родовим найменуванням, полягають в лапки: орден "Мати-героїня", орден "За заслуги перед Вітчизною", медаль "Ветеран праці" і так далі.

Сувенір (спогад, пам'ять) - предмет, призначений нагадувати про щось, наприклад, про відвідування місця паломництва туристів, музею і так далі. Відповідно, сувеніри несуть колорит місця, в якому вони були зроблені та придбані. Це може бути емблема міста, зображення пам'ятного місця, об'єкт культури. Сувеніри часто продаються в спеціалізованих магазинах і наметах. Бувають як украй неякісні сувеніри, що не мають художньої цінності, так і якісні зразки, предмети мистецтва. Деякі види "сувенірів" заборонено вивозити з країни.

Останніми роками, з'явилося поняття корпоративних сувенірів або бізнес сувенірів,тобто подарункових виробів, які підносяться співробітникам компанії від керівництва на честь ювілейних подій або приурочені до святкових дат. Виготовлення сувенірів з металу на замовлення.

Вище в пунктах меню ми опишемо сувеніри у формі кристалів з тривимірним графічним малюнком в об'ємі скла.

Деякі дані узяті з джерела "Вікіпедія"


Статті про кубки / Статті про нагороди / Статті про сувенірну продукцію / Статті про статуетки

Статті про кубкиСтатті про нагородиСтатті про сувенірну продукціюСтатьи о статуэтках