Скляні призи та сувеніри

МЕТАЛЕВІ ПРИЗИ І СУВЕНІРИ / СКЛЯНІ ПРИЗИ / КРИШТАЛЕВІ ПРИЗИ / ПРИЗИ З ДЕРЕВА / НАГОРОДНІ ТАРІЛКИ / АКРИЛОВІ ПРИЗИ ТА СУВЕНІРИ


   Свіжим і оригінальним рішенням в нагородній атрибутиці на сьогоднішній день стали скляні призи, які відрізняються вишуканістю форм і елегантним зовнішнім виглядом. Завдяки своїй новизні вони завойовують все більшої популярності серед аудиторії замовників.

   Скляні призи можуть бути виготовлені на замовлення різних форм і розмірів. За допомогою технології лазерного гравіювання, яку також називають лазерної графікою, на поверхню скла переноситься вся необхідна текстова та графічна інформація. У товщі скла сувеніра або призу лазерним променем випалюються об'ємні логотипи і тривимірні зображення, які символізують який-небудь об'єкт або подію. Також у своєму виробництві ми використовуємо сучасну методику УФ-друку, яка дозволяє отримувати якісне кольорове зображення на скляних виробах. Продаж призів зі скла в нашій компанії здійснюється як оптом, так і вроздріб.

   Призи із скла знайшли своє застосування в якості бізнес сувенірів і нагород за спортивні та громадські досягнення, що зайвий раз підтверджує багатофункціональність цих унікальних виробів.

   Отримати більш детальну інформацію про продукцію зі скла і купити призи Вам допоможуть досвідчені менеджери нашої організації.

Ціна на сайті вказана з урахуванням лазерного гравіювання але без урахування ПДВ.

Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
1135 грн.
АРТ:
Цена:
648 грн.
АРТ: Ga225
Цена:
527 грн.
АРТ: Ga224
Цена:
761 грн.
АРТ: ga223
Цена:
713 грн.
АРТ: Ga226
Цена:
703 грн.
АРТ: Ga222
Цена:
2170 грн.
АРТ: Ga060
Цена:
2170 грн.
АРТ:
Цена:
1928 грн.
АРТ: Ga057
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13