Тріумф Спорт - продаж нагородної атрибутики

Вітаємо Вас на сайті компанії Тріумф Спорт!!!

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір нагородної та спортивної атрибутики від кращих виробників. У нашому асортименті є кубки, статуетки, медалі, призи та сувеніри, фотографії яких Ви можете переглянути на нашому сайті. Тут розміщені як стандартні вироби, які реалізуються за фіксованою ціною, так і ексклюзивні товари, які ми можемо виготовити індивідуально незалежно від складності та тиражу замовлення. Основним напрямком діяльності нашої компанії є виробництво на замовлення такої спортивної атрибутики, як значки, брелоки, медалі, нагороди, призи та сувеніри. Звертайтеся в нашу організацію за додатковою інформацією та освоюйте мистецтво бути першими! Читати далі…

Кубки в середньовіччі урочисто підносили переможцеві, і він куштував вино з цієї тріумфальної чаші. Зараз кубок - це почесний приз, яким нагороджується переможець змагання. Переважно кубки виробляються в стандартному варіанті, згідно з яким в них обов'язково присутнє місце для таблички під нанесення необхідного логотипу. В індивідуальних випадках можливе виготовлення кубків на замовлення. Ви можете купити кубки пластикові або кубки з металу в різній цінової категорії: від кубків економ до кубків престиж - VIP класу.

Компанія пропонує замовникам медалі за заслуги в різних сферах діяльності. Широкий асортимент товару дає можливість підібрати до будь-якого приводу відповідний виріб. Ми здійснюємо продаж медалей економ класу - це недорогі стандартні і спортивні медалі, а також надаємо послугу виготовлення медалей на замовлення. Медаль - це переважно круглий металевий знак, хоча форма виробу, як і матеріал, може варіюватися. Розрізняють три фрагменти медалі: лицьова сторона - аверс, зворотний - реверс, грань - гурт.

КубокУ нас Ви можете купити, в тому числі, пластикові та металеві статуетки, які не менш актуальні в якості призів переможцям. Статуетки мають посадочне місце для нанесення необхідного логотипу. Ця категорія виробів виникла ще в первісному суспільстві, а сплеск інтересу до них у Європі припав на епоху Ренесансу. Статуетка - це фігурка невеликого розміру, створена з дерева, кістки, глини, каменю і т.п.

Ще однією послугою, яку пропонує наша компанія, є виготовлення значків за допомогою різних технологій на замовлення. Найбільшою популярністю користуються значки металеві, закатні і з об'ємною наклейкою. Значок - досить популярний носій реклами та корпоративної символіки. Ми маємо в наявності брелоки різної цінової категорії і здійснюємо виготовлення брелоків на замовлення різними тиражами. У нас Ви можете придбати брелоки металеві, пластикові, з наклейкою і недорогі брелоки.

Також компанія реалізує виготовлення на замовлення прапорів і вимпелів. Прапори, прапорці, вимпели - традиційний атрибут змагань, конкурсів та інших культурно-масових заходів. В категорії витратних матеріалів Ви можете підібрати метал для термопереносу або метал для технології ГРАВЕРТОН, підкладки для дипломів і необхідні заготовки для значка. Як відбувається виготовлення дипломів? Наші менеджери проконсультують Вас по технологічних процесах і допоможуть придбати дипломи металеві, дипломи ГРАВЕРТОН, грамоти та сертифікати на замовлення. У нас Ви також можете скористатися послугою виготовлення об'ємних наклейок. Об'ємна наклейка - це накладка або шильда, яка має клейку основу і заливається об'ємною лінзою. Об'ємні наклейки користуються особливою популярністю не тільки в якості рекламного інструменту, але і прекрасно підходять для маркування різної продукції.

Організація здійснює виготовлення нагород для різних міністерств, державних та приватних установ, а саме: нагрудні знаки, призи, сувеніри, нагороди за заслуги, а також скляні призи, кришталеві призи, спортивні призи. Нагорода це трофей, який видається за заслуги в якості заохочення, це можуть бути відзнаки, почесні грамоти або почесні призи. Знаки пошани або нагрудні знаки - це ордени, хрести, відзнаки. Подібні вироби є свідченням про досягнення і служать ефективним засобом для підвищення статусу, а не тільки для прикраси. Призи видаються за перемогу в конкурсах, спортивних змаганнях і до них відносяться кубки, статуетки, плакетки, нагородні тарілки, сувеніри.

Спочатку тріумф означав урочисту церемонію вступу в рідну столицю командувача з військами, які здобули блискучу перемогу над супротивником. Поступово тріумф знаходив все більше значимості і в кінцевому результаті визначав найвищу нагороду головнокомандувачу за незаперечну перемогу військ, які служать під його началом. Тріумфатору віддавалися відповідні почесті і маса різних привілеїв.

Через століття традиційне значення тріумфу видозмінилось, але його престиж залишився колишнім. Компанія «Тріумф Спорт» намагається відповідати своїй назві і пропонує клієнтам тільки якісні призи, кубки, медалі та інші нагороди. Ми ретельно стежимо за тим, щоб надані нами товари та послуги залишалися на високому рівні.

Спорт є однією з головних складових фізичної культури людини. Спорт розвиває не тільки фізичні здібності, а й культивує цілеспрямованість, силу волі, психічну стійкість. Спорт є одним з найкращих і безпечних методів зміцнення здоров'я і продовження життя. Мільйони людей присвячують своє життя спорту в тій чи іншій мірі, за що вони гідні найвищої нагороди.

Наша компанія успішно співпрацює з клієнтами з усієї України. Продукція нашого виробництва популярна в таких містах, як Одеса, Дніпропетровськ, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернігів та багатьох інших. Щоб замовити призи, кубки, нагороди, статуетки, значки та іншу нагородну атрибутику достатньо заповнити форму у нас на сайті або звернутися до менеджерів компанії в Києві за телефоном (044) 503-13-43. Також можете зв'язатися з нами по електронній пошті: ts@nagrady.com.ua

З повагою, колектив компанії "Тріумф Спорт".