Тріумф Спорт - виробництво спортивної атрибутики - кубки металеві, нагородні, продаж та виготовлення кубків на замовлення

КУБКИ ЕКОНОМ / КУБКИ СТАНДАРТ / КУБКИ ПРЕСТИЖ


Нагородні кубки, спортивні кубки різних розмірів, кубки металеві та пластикові кубки в золоті та сріблі. Читати далі…

У далекому середньовіччі кубки з вином підносили переможцеві лицарських турнірів, а зараз же ми бачимо в них почесні і витончені призи.

Шильда на кубкиНайбільш поширені в наш час спортивні та нагородні кубки, які радують око обивателя своїм широким асортиментом і різними варіаціями форм, розмірів і обробок. Найбільш поширені кубки з покриттям із золота і срібла - матеріалів, які надають зовнішньому вигляду виробів вишуканості та благородства.Накладка на кубки

Кубки різняться також і по своїй вартості, клієнт може купити кубки недорого, VIP кубки та кубки середньої цінової категорії. Підбираючи кубки, не забувайте про те, що вироби можуть йти в різних модифікаціях і розмірах, що також впливає на ціну.

Купити кубки в Києві не складе труднощів, оскільки великий попит на цю продукцію породжує зростання її пропозиції. Але далеко не всі виробники нагородної атрибутики пропонують своїм клієнтам індивідуальне виготовлення кубків у Києві.

Табличка на кубкиВиготовлення кубків стандартного виду здійснюється з різних сплавів металу, також у виробництві може бути використаний пластик. Крім традиційного покриття, кубки частково можуть бути додатково пофарбовані кольоровими емалями - червоного, синього або зеленого кольорів.

Різноманітність кубків багато в чому залежить від форми його компонентів: ніжки, чаші, постаменту, наявності кришки та інших додаткових декоративних елементів.

Якщо клієнт бажає купити кубки великим тиражем, то він сміливо може розраховувати на хорошу знижку, але варто враховувати той нюанс, що продаж кубків має на увазі і наявність часу на поставку в разі їх відсутності на складі у постачальника.

Хочемо звернути увагу замовників на те, що кубки потребують додаткових виробів, які належним чином завершують образ цієї вишуканої нагороди - це накладки, таблички і шильди. Ці елементи є незамінними носіями інформації, яка вказує призове місце, логотипи та інші необхідні дані. Таблички і шильди можуть бути різних форм і кріпляться переважно до постаменту.


Статті про кубки

Статті про кубки