Виготовлення значків

ЗАКАТНІ ЗНАЧКИ (ПОЛІГРАФІЧНІ) / ЗНАЧКИ З ЛІНЗОЮ / МЕТАЛЕВІ ЗНАЧКИ / ПРОДУКЦІЯ З НАЦІОНАЛЬНОЮ СИМВОЛІКОЮ


Значки це невід'ємний атрибут процвітаючої організації. Широка різноманітність технологій і категорій, дозволяє вибрати значки для різних сфер застосування. Виготовлення значків на замовлення будь-якими накладами. Існує декілька основних різновидів значків, які детально описані в каталогах (меню). Читати повний текст…

Яка корпоративна атрибутика найпопулярніша в рекламно-сувенірної сфері? Звичайно, це значки! Виготовлення значків здійснюється різними методами, і цінова категорія відрізняється від значка до значка. Далі ми даємо короткий уявлення про різні види значків, а також їх виготовлення.


Виготовлення штампованих (карбованих) значків

Штамповані значкиШтамповка (карбування) - це найпоширеніша технологія виробництва значків, нагрудних знаків і медалей. Вона складається з декількох основних етапів - це створення дизайнером ескізу майбутнього виробу, розробка й виготовлення оснащення, карбування на потужному гідравлічному пресі з подальшою обробкою і фарбуванням. Виготовлення штампованих значків припускає використання переважно м'яких сплавів, таких як латунь (дає золотий колір), нейзильбер (срібний колір), а також томпак (бронзовий колір), це дозволяє виготовляти значки з досить складним рельєфом і тонкими контурами малюнка. Існує штампування у відкритому, а також закритому штампі. Виготовлення значків в закритому штампі дає вироби кращої якості, в яких ретельно опрацьовані дрібні деталі рельєфу. Виготовлення штампованих значків в середньому займає від 10 до 20 робочих днів, все залежить від складності виробу.

Виготовлення литих значків

Виготовлення литих значківТаку технологію як лиття використовують, коли необхідно виготовлення значків зі складним рельєфом, або ж мають такі деталі, які ніяким іншим методом виготовити можна. Виготовлення литих значків припускає наявність форми для майбутнього виробу, яку спочатку створюють на верстаті по макету замовника. Після цього вона допрацьовується вручну для отримання необхідного виду і поліпшення деталей. Виготовлення значків проводиться за допомогою формування. Сплав міді, латуні або бронзи заливають у спеціальні форми, далі виріб витягують і відправляють на подальшу обробку та покриття. Литі значки увазі точність у деталях, можливість отримати складну форму виробу навіть при мінімальному розмірі, а також здатність втілити найнеймовірніший рельєф. Виготовлення литих значків займає близько 30 днів.

Існує також виготовлення значків експрес методом. Якщо часу не багато чи обмежений бюджет, ми рекомендуємо замовити значки, які виробляються оперативно і недорого. До них відносяться західні значки, які описані нижче.

Закатні значки

Виготовлення закатних значків відноситься до категорії експрес значків. Виготовлення значків такого плану має свої етапи. Дизайн значка друкується за допомогою оперативної поліграфії. Коли друк завершена, малюнок вирізається штампом, після цього з листового металу роблять Закатні значкиоснову для західного значка, на яку, особливим штампом, закочують наше зображення. А під другу половинку значка лягає голка і втискається в основу значка. Виготовлення значків цим методом займає всього від 1-го дня і вище, залежно від кількості. Виготовлення значків з епоксидною смолою (типу) або заливних значків можливо різних форм. Виготовлення заливних значків відбувається наступним чином: Друк зображення здійснюється на спеціальній поліграфії "oracal" з подальшою порізкою на плотері. Далі вирізаний на плотері "oracal" заливається епоксидною смолою. Коли смола застигає (полімеризується) виходить так звана наклейка, яка знімається з основи "oracal" і кріпитися на підкладку значка. Вироби під лінзою, стають, більш стійкі до різних ушкоджень, і мають об'ємний яскравий вигляд. Виготовлення заливних значків триває близько 3-10 днів.

Металеві значки - хімічне гравірування (травлення)

Середній рівень значка, який замовляють в основному в корпоративних цілях. Значок має два рівні, поглиблення забарвлюється емалями, а виступаюча частина (метал) покривається гальванічним золотом, нікелем або сріблом. Виготовлення металевих значків (травлення) займає від 5-ти робочих днів, залежно від тиражу виробів.

Автор Н.А.


Статті про сувенірну продукцію

Статті про сувенірну продукцію