Кришталеві призи, виготовлення призів

МЕТАЛЕВІ ПРИЗИ І СУВЕНІРИ / СКЛЯНІ ПРИЗИ / КРИШТАЛЕВІ ПРИЗИ / ПРИЗИ З ДЕРЕВА / НАГОРОДНІ ТАРІЛКИ / АКРИЛОВІ ПРИЗИ ТА СУВЕНІРИ


  У цьому розділі ми пропонуємо увазі наших шановних клієнтів кришталеві призи - вироби, що зайняли почесне місце в сегменті ексклюзивних бізнес-сувенірів.

  Предмети з кришталю традиційно вважаються атрибутом розкоші та символом достатку, завдяки цьому укоріненому звичаю кришталеві призи застосовуються у виняткових випадках в якості почесної нагороди або елітного сувеніра, покликаного підкреслити високий статус нагороджуваного. Читати далі…

Цена:
уточняйте
АРТ: C006
Цена:
уточняйте
АРТ: C004
Цена:
уточняйте
АРТ: C005
Цена:
уточняйте
АРТ: S033
Цена:
уточняйте
АРТ: GS116C
  Виготовлення призів з кришталю здійснюється за індивідуальним бажанням замовника. Кваліфіковані фахівці нашого підприємства здійснюють нанесення інформації на основу кришталевих призів за допомогою двох основних технологій: лазерного гравірування та ультрафіолетової друку.

  У першому випадку текст або зображення випалюється на кришталі лазерним променем. Ця методика дозволяє здійснювати, в тому числі, гравіювання в товщі кришталевої основи, завдяки чому написи і зображення здобувають об'ємний ефект. Лазерна графіка застосовується як для плоских, так і для опуклих виробів.

  Основною перевагою УФ-друку є можливість передачі кольорового зображення, яке відрізняється високою якістю і стійкістю до зовнішніх чинників.

  Продаж призів з кришталю здійснюється менеджерами організації, зв'язавшись з якими Ви можете отримати необхідну інформацію та замовити індивідуальне виготовлення призів.