Брелоки лінза, виготовлення брелоків, брелоки лінза

ПЛАСТИКОВІ БРЕЛОКИ / БРЕЛОКИ ПІД ЛІНЗОЮ / БРЕЛОКИ З ПОВОРОТНИМ КІЛЬЦЕМ / МЕТАЛЕВІ БРЕЛОКИ / БРЕЛОКИ З ПАСТИЗОЛІ / ШКІРЯНІ БРЕЛОКИ


Корпоративні брелоки лінза швидке та якісне виготовлення, повно кольорове зображення під полімерною лінзою. Виготовлення брелоків з різною формою, розмірами та фурнітурою. Брелоки лінза доступні за вартістю і швидко виготовляються. Ці брелоки мають відмінні властивості до самовідновлення після подряпин, оскільки лінза, яка на поверхні брелока еластична. Продовження...

Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:

На сьогоднішній день, людство має такий достаток різних виробів, що важко здивувати чимось новим. Однак виробники різних сфер промисловості продовжують трудитися над тим, що б порадувати споживача чимось новим і цікавим. Дане твердження можна зі сто відсотковою впевненістю віднести і до сфери виробництва рекламно-сувенірної продукції, а саме виготовлення брелоків. Брелоки, один з найбільш популярних і затребуваних видів виробів серед всієї відомої рекламно-сувенірної продукції. Це пов'язано з тим, що брелоки, не тільки красивий атрибут, але ще й досить функціональний, до того ж він несе в собі рекламну інформацію.

Виготовлення брелоків здійснюється з самих різних матеріалів, як натуральних, так і синтетичних. Також останнім часом стали все частіше використовуватися брелоки функціональні, тобто поєднання брелока з іншими функціями, наприклад, це можуть бути флешки, сантиметри, ліхтарики, компаси.

Серед популярних видів у виготовленні брелоків гідне місце займають брелоки (лінза). Ці брелоки можуть бути дуже різними як по вигляду, так і за назвою, наприклад: заливні брелоки, полімерні, брелоки з об'ємною наклейкою, корпоративні брелоки.

Що примітно у цих виробах, так це, те, що маючи відмінну якість, вони можуть бути як бюджетними варіантами брелоків, так і більш дорогими. Залежить вартість брелока в першу чергу від того, яка фурнітура буде використана для виготовлення. Також брелоки з лінзою можуть бути виготовлені як на металевій підкладці або ж без неї, що в свою чергу суттєво впливає на кінцеву вартість.