Розетки

Виготовлення нагородних розеток під замовлення

Розетка нагородна - це одна з багатьох форм нагородної символіки, яка використовується в різних сферах діяльності і на різного роду урочистостях. Зовні, розетка виглядає дуже красиво і святково, адже найчастіше вона виготовляється з плісировані атласної стрічки, яку майстри поміщають в кілька ярусів, так, щоб в кінцевому результаті вийшла красива розетка з правильними куточками.

Ці вироби додатково можуть бути прикрашені різноманітними бантами, кольорами та іншими елементами декорування. Розетки весільні, випускні, титульні, сувенірні мають в центрі місце під значок діаметром в 56мм або 78мм. Це дає можливість замовнику розмістити на розетці певну інформацію. Для обробки розетки використовуються стрічки різних кольорів і розмірів, а також органза, декоративні квіти та інші декоративні елементи, які використовуються виключно за бажанням клієнта.

Кріплення розетки відбувається за допомогою євробулавки, яка зручна і надійна у використанні. Також ви маєте можливість здійснити індивідуальне замовлення на виготовлення святкових розеток. З усіх питань звертайтеся до нас за вказаними телефонами.

Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ: