Об'ємна наклейка, наклейки

Що таке об'ємна наклейка? Об'ємні наклейки (шильди) виготовляються за допомогою заливки поліграфії, на якій попередньо роздруковане зображення, спеціальною полімерною смолою. Наклейки найпоширеніший метод маркування продукції. Повний текст...

Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
12

Наклейки використовуються в різних сферах: як маркувальна, сувенірна, рекламна продукція, а також як елемент дизайну побутових і промислових виробів. Об'ємна наклейка загально прийнято використовується у вигляді написів на приладах, що мають різне призначення - їх застосовують, маркуючи продукцію фірмового виробництва (комп'ютерної техніки, меблів, автомобілів, промислових приладів), а еластична м'яка об'ємна наклейка застосовується для створення етикеток і прикраси швейних виробів. Вони часто зустрічається в офісах, театрах, кінотеатрах та інших громадських місцях, де наклейки можуть використовуватися у вигляді прикраси на попільничці, гардеробні номерки, табличці на дверях, бейджі для персоналу.

Загалом, об'ємні наклейки мають необмежену сферу застосування, так як вони завжди знаходяться на виду, ніж залучають належну увагу, і таким чином рекламують краще, ніж багато інших рекламні прийоми.

Ось декілька найбільш популярних позицій, в яких застосовується об'ємна наклейка:

• Об'ємна наклейка незамінна в комп'ютерній галузі, адже її можна приклеїти на системні блоки, монітор, клавіатуру, мишки у вигляді логотипу;

• Для маркування меблів, а також торговельного і промислового устаткування;

• Об'ємна наклейка присутній у виробництві алкогольної і безалкогольної продукції - це подарункові набори, назви торгової марки;

• Вона використовується для маркування побутової техніки - телефонів, телевізорів, холодильників та іншого;

• Для прикраси автомобілів;

• У поліграфічному виробництві (щоб об'ємно виділити елементи печатки);

• У кінотеатрах, казино, ресторанах - наприклад, на попільнички, фужерах, жетонах, номерки для гардероба, дверних табличках;

• У різних спортивних клубах і спільнотах - це може бути символіка на кубках, медалях, сувенірах;

• У рекламних акціях, як ефективний прийом для збільшення потенційних клієнтів.

Об'ємна наклейка та її переваги

Як тільки об'ємна наклейка з'явилася на ринку, вона тут же дістала колосальний успіх. Вона полюбилася багатьом, і стала застосовуватися в різних галузях і з різними цілями. Пов'язаний цей успіх з тим, що вона має дуже оригінальний зовнішній вигляд, і термін її експлуатації набагато більше, ніж звичайної наклейки.

Що б отримати об'ємні наклейки застосовується спеціальна речовина - полімерна смола, якою заливається основа. Смола після застигання, завдяки своїм оптичним властивостям, утворює так звану лінзу, яка візуально збільшує зображення, і робить кольори яскравішими і насиченим. Об'ємна наклейка примітна тим, що її полімер міцно тримається на поверхні. Такі наклейки прості у використанні - потрібно просто відокремити їх від підкладки і наклеїти на потрібну поверхню.

Об'ємна наклейка в залежності від розміру та виду епоксидної смоли, буває твердою або гнучкою. Полімерний шар крім чисто декоративної функції виконує ще одну задачу - він захищає наклейку від небезпечних механічних впливів, тим самим зберігаючи її первісний вигляд. У разі якщо об'ємні наклейки містять пластичну полімерну смолу, то ці етикетки (наклейки) мають особливість відновлювати свою початкову форму і видаляти невеликі подряпини. Так що через кілька хвилин вони зникають, і вона знову стає гладкою. Основою для друку виступає прозора, біла, кольорова або плівка "oracal".

Об'ємні наклейки можуть мати абсолютно будь-яку форму - овальну, квадратну, круглу, прямокутну, але єдине правило, яке повинне дотримуватися - не бажано, щоб вони мали гострі кути, інакше виготовлення об'ємних наклейок буде більш складним.

Виготовлення наклейок стало активно застосовуватися і для виготовлення або ж доповнення іншої рекламної та сувенірної продукції. Так дуже популярним є застосування об'ємної наклейки у виготовленні брелоків, які на сьогодні користуються величезним попитом, завдяки доступній вартості та оригінальному зовнішньому вигляду. Також виготовлення наклейок застосовується у виготовленні табличок та значків.

Технологія виготовлення

Виготовлення об'ємної наклейки складається з таких етапів. Спочатку розробляється макет майбутньої наклейки. Далі відбувається виготовлення наклейок - зображення друкується на клейкій основі "oracal". Після цього підготовлена ​​наклейка ріжеться на плотері та покривається рідким полімером, який здатний приймати форму наклейки. Після цього об'ємна наклейка сохне близько доби в дуже чистому приміщенні, адже в цей момент будь-яка порошинка може деформувати лінзу на ній. По закінченню часу смола твердне і набуває, таким чином, свої унікальні властивості і зовнішній вигляд.

Текст на сторінці підготувала Н.А.


Статті про сувенірну продукцію

Статті про сувенірну продукцію