Призи

диплом настільнийМомент досягнення успішного результату - найбажаніший в будь-якій області діяльності людини. Безумовно, він назавжди залишиться в пам'яті, але будь-яка людина хоче тримати в руках символ цього успіху, який назавжди залишиться пам'яттю про цю щасливою хвилині. Якими б дорослими і серйозними ми себе не вважали, все одно хочемо, щоб наші досягнення були помічені і винагороджені. Призи - це саме те, що назавжди залишиться нагадуванням про перемоги - в науці, спорті, навчанні, професійній діяльності, мистецтві. Приз може стати підтвердженням вашого везіння в конкурсі - це теж приємний момент, гідний запам'ятовування. Правильно вибраний приз точно і лаконічно відображає не тільки область діяльності, а й рівень значимості відзначеної події.

Важко не погодитися з тим, що призи за перемогу в хокейному турнірі і в музичному конкурсі повинні відрізнятися один від одного. Тому форми призів дуже різноманітні, а сьогодні, коли кожен може замовити призи для будь-якої події, все залежить тільки від фантазії замовника.

Невичерпне поле для творчості - корпоративні призи. Вони можуть містити логотип фірми або зображення товарного знака, а можуть бути символом особистих заслуг одержувача. Корпоративні подарунки у вигляді призу - прекрасна можливість засвідчити кращим співробітникам свою повагу і визнання їх заслуг. Корпоративні призи незмінно обнадіюють співробітників в корпоративне єдність і вселяють упевненість в стійкому положенні компанії. Це особливо важливо в сучасних, непростих умовах. Такі призи для кращих співробітників підтримують здорову конкуренцію в колективі і будуть підтвердженням стійкого положення на ринку для партнерів. Зараз, коли попит на хороших фахівців великий як ніколи, багато керівників компаній звертають увагу на нематеріальні знаки уваги до кращим співробітникам. Знайти і утримати кваліфікованого фахівця буває далеко непросто, тому варто застосовувати різні інструменти до того, щоб стимулювати своїх співробітників до розвитку та ефективної діяльності. Вручення нагород, призів у тому числі, є проявом поваги до конкретної особистості, що не може не позначитися благотворно на відносно співробітника до фірми взагалі.

скляна нагородаДо виготовлення корпоративних призів слід підходити творчо, краще залучити до створення ескізу скульптора, щоб передати повною мірою стійке положення компанії і прагнення до неухильного розвитку. Втілення ідеї корпоративного призу - спільна задача для замовника і втілювача. Матеріал, з якого виготовлений приз, може бути самим різним: скло, метал, дерево, камінь та інше. Головне - його відповідність формі і передача в цій єдності всіх численних граней події, яка відзначається вручається приз.

Спортивні призи - ще одна традиційна нагорода за досягнення. Переможці в змаганнях, безумовно, будуть раді призам за досягнення у своєму виді спорту. Всіх різновидів спортивних призів не перелічити - фігурки спортсменів - тенісисти, волейболісти, футболісти, боксери, легкоатлети і т. д. Статуетка символізує вид спорту - тенісна ракетка, футбольний м'яч, боксерська рукавичка, гімнастичний снаряд, спортивний автомобіль, баскетбольний кошик і т. п . Приз у вигляді статуетки - прекрасна альтернатива звичним кубкам.

Особливий вид призів - призи для конкурсів на весіллях. Щоб весілля стала незабутнім і радісною подією не тільки для молодят, але і для гостей, необхідно урізноманітнити застілля конкурсами. Наприклад, конкурси за кращий тост, за найкращу розповідь про нареченого або нареченої, просто розважальні змагання. Переможці, звичайно, повинні бути нагороджені призом для конкурсів. Краще, щоб призи для гостей, отримали якомога більше запрошених, тому вони повинні бути не дуже дорогими, і вже точно не просто купленими в магазинах сувенірів. Призи в Київ можна замовити в спеціальних фірмах, що займаються виготовленням саме такої продукції. Гостям буде набагато приємніше понести з весілля приз, який буде нагадувати саме про день вашого весілля. Це можуть бути брелоки, значки, магнітики, гуртки, фоторамки з вашими іменами та багато іншого.

Особливу популярність останнім часом набули скляні призи. Скляні призи особливо виділяються своєю сучасністю, можливістю універсального призначення, легкістю, витонченістю, стриманим благородством і, при всьому цьому, невисокими цінами. Вони не тьмяніють від часу, на відміну від металевих, після простого чищення набувають вигляду абсолютно нових, і чудово вписуються в будь-який житловий або адміністративний інтер'єр. Матеріалом для таких призів може бути скло або кришталь. Ці матеріали схожі, але кришталеві призи виглядають вишуканіше і їх грані, звичайно, переливаються набагато святковіше.

скляна нагородаСкляні призи, при вірному виборі ескізу і якісному виконанні, дуже хороші. Вони можуть стати справжньою прикрасою інтер'єру - вдома, і в офісі. Сучасні технології дозволяють досягати ідеальної прозорості поверхні, робити скляні призи різнокольоровими і комбінованими, наносити величезне число граней, щоб приз став справжнім витвором мистецтва. Гравірування, виконане на призах в Києві, наприклад, наноситься за допомогою лазера, дозволяє робити пам'ятні написи не тільки на прямих поверхнях, а й на фігурках будь-якої конфігурації, і навіть розміщувати написи або зображення всередині призу. Підставою для скляного або кришталевого призу може служити будь-який, вибраний вами, матеріал - дерево, метал, скло, кришталь. Все залежить тільки від вашої фантазії і фінансових можливостей. Продаж призів, виготовлених індивідуально або вже готових, розвинена у всіх великих містах, вам тільки потрібно правильно вибрати виробника.

Така штучка буде приємним подарунком і можна з упевненістю сказати, що вона не буде припадати пилом у шафі, а займе найпочесніше місце, де і повинно, знаходитися свідченням заслуг володаря.

 

09.10.2013                                                                                                                                                                                 Т.М.