Нагороди

КРИШТАЛЕВІ ПРИЗИ / СУВЕНІРИ / НАГОРОДИ


Виготовлення призів, кришталеві призиСувеніри з металуНагороди, нагрудні знаки


Нагороди можна отримувати, а можна дарувати, і це навіть куди більш приємно. Вони можуть бути у вигляді значка, статуетки, ордени, кубки, але всі вони чудово підійдуть для подарунка, який з радістю буде прийнятий і збережеться на покоління. Так що якщо Ви хочете, щоб Ваш подарунок не прийшов у непридатність на наступний день або через тиждень, подаруйте нагороди! Крім того, нагороди відмінно впишуться в інтер'єр квартири і подарують їй новий вигляд.

Що може бути більш привабливим і цінним ніж нагороди?Нагороди

Кришталева нагородаАдже ще в давнину люди виявили бажання висловлювати вдячність окремим членам колективу за відмінності перед ним. Так, наприклад, в античну епоху існувала вже чітка система військової нагороди, які були як колективні, так і індивідуальні. Колективні нагородження в Стародавньому Римі включали тріумф - це урочистий парад армії на честь видатної, істинної перемоги (або як її називали римляни "victoria justa»), а також малий тріумф - тобто овація («ovatio»).

Такі нагороди як вінки і корони вручалися всім воїнам підрозділу, що відзначився, особливо, окремим особливо хоробрим легіонерам. Їх носили на одязі. Були й інші - це почесний спис, що мав бойовий наконечник, зап'ястя золоті і срібні, ланцюжки, що носили на шиї. Особливо шанувалися нагороди, які були початковим знаком займаної посади - це так звані фалери - почесні нагрудні медалі воїнів, звичайно округлої форми схожі на великі медальйони, на які наносили зображення голови Медузи Горгони або бога війни Марса, або звіриних морд, найчастіше левових. Нагороди фалери зроблені з срібла або бронзи, часто позолоченої, звичайно кріпилися на грудях легіонерів і легатів - їх командирів. Подібного роду нагороди кріпилися і на грудях або на лобі військових коней і слонів.

Найменування нагороди «фалери» стало прототипом імені і такої історичної дисципліни, яка займається вивченням нагород, медалей, орденів, і інших відзнак як фалеристика. Цей термін «фалеристика» ще порівняно молодий, його ввів в у 1937 році в науковий обіг громадянин Чехословаччини, що колекціонує нагороди. А потім він отримав широке розповсюдження у відповідній літературі різних країн.

Ордена

ОрденаНайпоширенішим видом нагород є ордена. Ордена - це нагороди приурочені до якої-небудь урочистої події. Вивчаючи ордена, як знакову систему, можна чимало дізнатися про його власника, включаючи його рід служби - військовий, морський або цивільний, - її тривалість, чин і звання, і, звичайно, успішність кар'єри. Ще однією характерною особливістю є те, що ордени були показником старшинства чинів і кавалерів при дворі. Причому, і в наш час ордена не втратили свою актуальність.Медали на колодке

Медалі

Популярними нагородами також є медалі. Якщо Ви збираєтеся відзначати круглу дату, готуєтеся до нового року, закінчуєте великий проект, і не маєте ані найменшого поняття як нагородити співробітників? У цьому випадку краще всього вибрати вдалий і економічний варіант, це медалі. На кожен виріб можна нанести гравіювання з індивідуальною написом - теплими словами для кожного гідного співробітника. Такі нагороди не залишаться непоміченими. Причому процес їх виготовлення не займає багато часу, але приносить масу позитиву.

Існує також безліч нетривіальних приводів, щоб презентувати медалі. Наприклад, цікаві медалі для молодят, тобто весільні медалі; ювілейні медалі, шкільні медалі, медалі для переможців олімпіад, спортивні медалі чи нагороди, нагороди чи медалі для мотивації службовців. Всі ці нагороди мають довгий термін зберігання і викликають приємні емоції. Незалежно від того який привід для вручення, медалі повинні бути органічно виконані і мати привабливий дизайн, вони повинні бути виготовлені з гідного, якісного матеріалу, щоб радувати око.

Значки

Металеві значкиНа сьогоднішній день досить популярні нагороди це значки.  Значки - це невелика пластинка, що має рельєфний малюнок з одного боку і кріплення з іншого. Щоб прикріпити значки до одягу використовують невелику англійську шпильку, єврозаколку - коротку голку з затиском цанга.

Значки мають наступну історію. Перші нагороди зародилися ще в середньовіччі, першими орденами були Орден Підв'язки і датський Орден Слона, які з'явилися у хрестових походах, і ними нагороджували воїнів за бойові заслуги. Але значки в нашому розумінні з'явилися лише в дев'ятнадцятому столітті, та їх видачу контролювали імператор і чиновники. І якщо такі атрибути як ордени і медалі видавали за значущі заслуги перед батьківщиною на війні, то значки говорили тільки про приналежність його власника до якої - то громадської організації, яка не має стосунку до військової служби. Однак значки були характерним знаком певної структури, оскільки їх видавали за певні заслуги.Значки з об'ємною наклейкою

Значки зазвичай випускали для великих подій та ювілеїв, однак спочатку весь випуск потрібно було затвердити імператору. Пам'ятні значки в історичний час було важко випустити, тому що потрібно було спочатку затвердити ескіз, матеріал, а також місце виробництва. Ці значки робили лише з дорогоцінних металів виключно у досвідчених ювелірних майстрів, і дарувалися придворним особам. Коли ж виникли громадські та громадсько-політичні організації, значки стали більш різноманітні. Представники кожної організації мали право носити значки.Медалі з металу

Відомо, що колекціонування рідкісних предметів дуже популярно і тому є хобі або професією безлічі людей, у тому числі давно почали колекціонувати такі нагороди як значки. Такі люди називаються фалеристам. Фалеристи збирають колекцію рідкісних пам'ятних знаків, орденів, медалей, жетонів, тобто одним словом нагороди.

Зараз без нагороди не проходить ні одна конференція, будь гідний ВНЗ має свої відмітні знаки, а також багато фірм замовляють їх у якості сувенірів. Нагороди значки стали одним з атрибутів стилю компанії, і тому вони завжди виконані бездоганно, і в повній відповідності з іміджем і брендом компанії. Процесу виготовлення та дизайну нагороди приділяється досить велика увага, оскільки нагороди є вагомим атрибутом маркетингу. У наш час значки бувають - нагородні, за успіхи і досягнення, академічні, членські, ювілейні, пам'ятні, службові (показують приналежність до певної організації). Окремим видом варто виділити значки з символікою фірми і логотипом, вони використовуються на важливих заходах - презентаціях, конференціях.

КубкиКубки

НагородиОдним з найкрасивіших видів нагород, безумовно, є кубки. Вони мають давню історію, але спочатку ці вироби служили просто як ємність для води і пиття. Коли ж кубки стали прикрашати коштовними каменями і робити з цінних металів, тоді вони набули статусу нагороди. І в той же час кубки заборонялося продавати простолюду, адже цей посуд був священний. Нагороди кубки дарували один одному правителі держав і передавали їх у спадок як велику цінність.

Ці нагороди вручалися лише за особливі заслуги знатним особам, і це було справді великою честю, тому їх дуже цінували. Зараз теж можна віднести нагороди кубки до елітних, адже їх є безліч різновидів. Так що можна вибрати на будь-який смак. Кубки бувають пластикові, металеві, скляні. Розміри теж не обмежують покупця - від маленьких до дуже великих, з кришкою або без.

Таким чином, Ви бачите, що нагороди мають великі різновиди. Тому на будь-яке свято, до будь-якої події Ви легко можете підібрати саме ті нагороди, які більше за все будуть доречні.