Футбольна форма

ФУТБОЛЬНА ФОРМА / КЕПКИ / ФУТБОЛКИ / НАМЕТИ


Футбольна форма різних забарвлень. Пошиття футбольної форми. Недорога форма на замовлення. Футбольна форма - необхідний атрибут футбольного клубу і для кожного футболіста. Цей вид спортивної форми служить визначником приналежності гравця до певної команді. Читати далі…

Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:
Цена:
уточняйте
АРТ:

Сьогодні футбольну форму можна придбати в багатьох магазинах, при цьому можна вибрати як стандартну футбольну форму, так і знаменитої команди, уболівальником якої ви є. Це обумовлено тим, що футбол є одним з найбільш загальновизнаних видів спорту, який не тільки дивляться, але також беруть участь в грі серед аматорів.

Купити футбольну форму може знадобитися в декількох випадках, наприклад, для шкільної збірної з футболу або ж для гравців компанії, яка бере участь у корпоративних товариських матчах між компаніями свого міста. У такому разі краще буде придбання універсальної спортивної форми, на яку можна замовити нанесення назви команди, номер і прізвище гравця.

Футбольна форма може вироблятися з натуральних або синтетичних тканин. Віддаючи перевагу натуральним тканинам, ви обираєте приємне тактильне відчуття своєї форми і відмінне вбирання вологи. Але разом з тим, на жаль, необхідно бути готовим до того, що ця форма з часом втрачає свій початковий вигляд, кольори стають менш яскравими, до того ж, вона довго сохне.

Форма з синтетичних тканин також приємна на дотик, вона довго зберігає свою початкову форму (навіть після численних прань), кольори залишаються яскравими і така форма сохне дуже швидко. Сьогодні синтетична тканина, така як, поліестер, не поступається натуральним за своїми властивостями. Підтвердженням цьому служить той факт, що популярні європейські футбольні клуби замовляють форму з синтетичних тканин для своїх гравців.

Футбольна форма повинна бути яскравою і зручною, в цьому випадку вона стане невід'ємним спортивним атрибутом, який допоможе досягти високих результатів у спортивних змаганнях.