Намети, виготовлення наметів.

ФУТБОЛЬНА ФОРМА / КЕПКИ / ФУТБОЛКИ / НАМЕТИ


Намети - це спеціальна розбірно-збірна конструкція, головна функція якої захист від вітру та інших несприятливих умов погоди.

 

НаметиВиготовлення наметівЗамовити намети

 

Намет являє собою конструкцію, що складається з залізного каркасу і тканинної накидки. Каркас розбирається і збирається по необхідності з безлічі деталей. Текстильна поверхня надівається на каркас і, своїм низом, кріпитися до землі або іншої поверхні для натягу. З одного боку у намет «вхід», а також з боків можуть матися вирізи для вентиляції повітря.

Спершу, як тканини, використовувався брезент для верхньої частини, сьогодні застосовують різні матеріали: від брезенту зі спеціальною пропиткою проти промокання до прозорої клейонки.

Спочатку намет був винайдений для використання як тимчасове житло або ж як захисне укриття під складування різних матеріалів. Намети використовуються туристами під час туристичних походів в горах або просто для відпочинку в лісі з ночівлею.

Сьогодні деякі види наметів використовують під час проведення рекламних компаній або для інших корпоративних цілей. Брендування намети допоможе зробити більш впізнаванну компанію. Для цього застосовуються текстильні намети або намети, на бічні грані або на дах наносять логотип, назву, а також контактні дані цієї фірми. Для нанесення написів і зображень використовують технології термоперенесення, шовкотрафаретного друку і інші технології. При цьому можливо наносити зображення різного розміру, в тому числі і на всю грань.

Якщо вам необхідний намет або шатер для проведення промо акції, ви можете замовити індивідуальне пошиття намету по вашим розмірам і вимогам. Ще один «плюс» індивідуального замовлення полягає в можливості пошити виріб з тканини підходящої своїм кольором під корпоративні кольори вашої компанії.

Розмір пошитого виробу може бути як для стандартного намета, так і цілий шатер, призначень для розміщення на великій території.